Návštěva z Itálie

Jak napsal Jan Amos Komenský: “Člověk se nerodí pro sebe, ale pro společnost.” Víme, že člověk je bytost sociální, a proto nikdo z nás nechce být sám. A náš klub měl to obrovské štěstí, že si našel svého partnera. Respektive “byli jsme nalezeni” úžasnými lidmi z Itálie, konkrétně z klubu Catania Est, kteří nás oslovili a po dlouhém plánování a domlouvání proběhlo včera slavnostní potvrzení tohoto partnerského svazku. Došlo k podepsání důležitých listin, výměně dárečků i prezentaci náplně naší práce v Kiwanisu. Po oficiálním programu jsme se společně přesunuli do restaurace a užili jsme si tradiční českou večeři. Celý večer se nesl ve velmi příjemném, přátelském duchu, naše návštěva hýřila úsměvy a energií a ani drobná jazyková bariéra nám nepůsobila žádné problémy 

Děkujeme našim přátelům z Itálie, přejeme jim příjemný zbytek pobytu zde v Čechách a těšíme se na další společné akce, které jsme již včera večer začali plánovat.

Dále děkujeme prezidentce KC Kladno Janě Šrámkové za její včerejší spoluúčast a velké díky všem členům našeho klubu za pomoc.

Největší obdiv a poděkování si zaslouží patron celé myšlenky – Elio Garozzo a jeho žena Jitka. DĚKUJEME celým svým kiwaniérským srdcem – jsme pyšní, že jsme členy této Kiwanis rodiny!

A teď už se rozjíždíme do všech světových stran a těšíme se na zasloužený odpočinek. Krásné léto přeje KC Golden Prague