Online výuka

Díky všem sponzorům a podporovatelům našeho klubu můžeme v dělání radosti pokračovat, zvláště v této době cítíme, jak moc to je potřeba. V tomto případě putoval finanční dar ve výši 6836 Kč mamince, která žije sama se svými dvěma dětmi. Ačkoliv se snaží zajisti bezproblémový chod domácnosti, pracuje v odvětví, které je v současné době už mnoho měsíců bez příjmů, což se na jediném platu v rodině samozřejmě projevuje.

Zároveň je však nutné, aby děti měly potřebné vybavení pro kontakt se školou, s paní učitelkou i se svými spolužáky. Je to opravdu nezbytný a často jediný kontakt, který žáci v tuto chvíli mají, a pokud k tomu nemají vhodné a dostatečné vybavení, jsou atomaticky z tohoto života vyřazovaní. My jsme se tedy postarali o “zařazení zpět” 🙂 a jak je vidět na fotce, žák měl z daru opravdu velkou radost a podle slov díků se velmi ulevilo i mamince. Na ní bude zase řešení dalších obtíží, ale třeba ji to s optimismem a nadějí půjde lépe.

Držíme palce, aby se rodina dokázala postavit na své nohy, a aby takových situací byla nucena řešit co nejméně. Zároveň věříme, že se ude do budoucnosti dívat s úsměvem a s naději! To je důležité…