Učení i volný čas

Tato koronavirová doba je jistě nelehká pro mnoho rodin a to ve spoustě věcí. Každý se potýká s nějakými těžkostmi. K nám se dostal příběh maminky, která žije sama se svými dětmi a jejich minulost není příliš veselá. Se vším se však snaží poprat a postavit se opět na své nohy. Bohužel v mnoha domácnostech teď dochází k nárustu výdajové složky a nedostatku příjmů na straně druhé.

Opět se vracíme k tomu, že veškerý život dětí teď probíhá jen pomocí počítačům tabletů a notebooků. Pro dítě školního věku jsme proto pomohli pořídit notebook na online výuku. Maminka je však matkou dvou dětí – to druhé je ještě školkového věku a za normálních okolností by si hrálo se svými vrstevníky ve školce, stavělo hrady na písku a smálo se. To však v tuto chvíli není možné, a tak jsme mamince poskytli ještě druhý finanční dar, a to na pořízení kola, které snad alespoň trochu malému prckovi zpříjemní čas trávený doma a pomůže i s psychomotorickým rozvojem, který je ve věku mateřských škol tolik důležitý.

Celkový dar pro rodinu byl ve výši 8991 Kč. Jsme velmi rádi, že taková částka udělá radost mnoha lidem – především dětem, jejich mamince a posléze i všem členům v klubu a také našim sponzorům a podporovatelům, bez kterých by naše práce nebyla možná nebo ne v takovém rozsahu. Děkujeme!

A slova maminky: “DĚKUJEME MOCKRÁT ZA KRÁSNÝ DÁREK! Děti jsou moc šťastné a já taky :)”