Dobročinné bazárky

26.9. 2015 Bazárek oblečení na Jarmarku OnaDnes

Díky pomoci vás všech jsme se zúčastnili Jarmarku oblečení OnaDnes s mnoha pytli oblečení, šátků a kabelek a díky všem zákazníkům dosahoval výtěžek celodenní práce 2 500 Kč. Vybrané peníze pomohou při rozjezdu našeho nového projektu – Kiwanis Panenky do nemocnic. Všem děkujeme! Velké díky patří i členům Blance, Aleně, Pavle a Terče, kteří na Jarmarku po celý den rozdávaly úsměvy na všechny strany.

6.5. 2015 Dny Kralup nad Vltavou

Jeden z nejkrásnějších letošních víkendů strávila část našeho klubu (jmenovitě Blanka, Michala a Zbyněk) na Dnech Kralup nad Vltavou. Našim úkolem bylo získat peníze prodejem oblečení, hraček a knížek, ale také informovat o činnosti našeho klubu a obecně rozšít znalost organizace Kiwanis International. Kromě toho jsme si celou sobotu skvěle užili, odpočinuli jsem si a také jsme se trochu opálili. Cíl byl tedy splněn nejméně na 150%. Díky všem, kteří se u našeho stánku zastavili a pomohli dobré věci.

28.4. 2015 Charitativní bazárek

Letošní ročník se konal v Jazykovém centru v Praze – Čakovicích (Danielova 331) od 10.00 hodin po celý den. Úspěch akce byl obrovský a celý výtěžek 25 000 Kč bude věnován na volnočasové a prázdninové aktivity pro děti z pražského Klokánku Kbely. Krásné léto si děti užijí díky Vaší pomoci. Vážíme si toho!!!

20.10. 2014 Podzimní bazárek

Oblečení spousta, je neuvěřitelné, kolik toho každý musí doma mít… 🙂 Jen zúčastněných bylo pomálu, příště se polepšíme! I když, co zbylo, půjde do Klokánku a domova důchodců, takže nic nepřijde na zmar!

28.4. 2014 Jarní bazárek

Veliká hrabárna s velikou legrací, nakonec se i dost prodalo a co se neprodalo, půjde do Klokánku a do domova důchodců.